Rodzaje drzwi Hormann

Firma Hormann posiada szeroką ofertę drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Oznacza to, że możemy nabyć drzwi garażowe, techniczne, przeciwpożarowe, wielofunkcyjne oraz wewnętrzne. Innymi słowy jesteśmy w stanie dobrać je do każdego pomieszczenia i cieszyć się ich trwałością oraz funkcjonalnością…

Tak naprawdę wybór drzwi jest ogromnie istotny i wpływa nie tylko na estetykę, ale przede wszystkim odpowiada za odpowiednią izolację i utrzymanie ciepła. Stąd też tak ważne jest to, na jakiego rodzaju drzwi decydujemy się w przypadku garażu ocieplanego. Jeżeli postawimy na bramę niskiej jakości, nieocieplaną, to zamiast zyskać stracimy. Powodem tego stanu rzeczy będą oczywiście wysokie rachunki spowodowane dużą utratą ciepła. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o drzwi, które oddzielają garaż od części mieszkalnej. Pierwszą kwestią, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę przy ich wyborze to odpowiednie zabezpieczenie. A to sprawia, że zwykłe drzwi wewnętrzne (pokojowe) nie będą zdawały rezultatu. Potrzebujemy bowiem drzwi technicznych, które są solidne, wykonane z odpowiednich materiałów i spełniają swoje zadanie. I takie właśnie są Hormann drzwi techniczne. Łączą one bowiem wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie niekorzystnych czynników z eleganckim wyglądem. Bogate wzornictwo sprawia, że dopasujemy je do każdego wnętrza, aby idealnie wpisywało się w jego design.

Innowacyjne i funkcjonalne drzwi Hormann

Drzwi firmy Hormann mają wiele zalet, a jedną z największych jest z pewnością wysoka jakość i niezawodność. Jednak jeśli mowa o drzwiach technicznych, to nie można nie wspomnieć o ich uniwersalność, dzięki której mogą zostać zamontowane w każdym wnętrzu. Jak to możliwe? Otóż Hormann drzwi techniczne mogą być otwierane w dowolnym kierunku, co bez wątpienia jest bardzo praktycznym i docenianym przez wielu rozwiązaniem… Szukasz drzwi zewnętrznych lub wewnętrznych? W takim razie koniecznie skontaktuj się z nami i wybierz najlepszą dla siebie opcję!