Hormann Ecostar – bramy i napędy

Decydując się na kupno bramy garażowej warto postawić na jej jakość. Jest to ważne, ponieważ będzie przekładało się na bezpieczeństwo i warunki, w jakich będziemy trzymali samochód. Dlatego godne polecenia są bramy Hormann Ecostar, które są wytrzymałe i wyposażone w specjalne, nowoczesne systemy, które odpowiadają za sprawne działanie, bezawaryjność oraz wspomniane już bezpieczeństwo.

Dzięki temu możemy spać spokojnie i nie musimy obawiać się tego, że ktoś niepowołany sforsuje bramę i bez problemu dostanie się do środka. W przypadku innowacyjnych bram antywłamaniowych praktycznie nie ma takiej możliwości… Niezawodne bramy Hormann Ecostar dostępne są w różnych wersjach, co sprawia, że niezależnie od preferencji uda nam się bez większego wysiłku wybrać taki model, który idealnie sprawdzi się w konkretnym garażu… Brama uchylna? A może segmentowa? Ocieplana bądź też nieocieplana? Wszystko to znajdziemy w kolekcji Hormann Ecostar.

Brama ocieplana czy nieocieplana Ecostar – jaką wybrać?

To co różni te bramy, to nie tylko ocieplenie lub jego brak, ale również cena. Za bramę ocieplaną zapłacimy więcej, a w niektórych przypadkach taki dodatkowy wydatek nie jest konieczny. W jakich? Otóż w sytuacji, jeżeli jesteśmy właścicielami garażu wolnostojącego. Wówczas izolacja cieplna jest zbędna i bez obaw możemy postawić na bramę nieocieplaną, która poza brakiem ocieplenia ma wszystkie inne zalety, jak jej odpowiednik ocieplany. A zatem m.in. wyróżnia ją cicha i niezawodna praca. Z kolei bramy z pianką poliuretanową zalecane są do garaży ocieplanych, które np. wbudowane są w bryłę domu… Ale oprócz bram, w kolekcji Ecostar znajdziemy również napędy. Najkrócej mówiąc cechują się one bezpieczeństwem, dużą wytrzymałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Co ważne, nie wymagają one konserwacji, co z pewnością zostanie przez wiele osób docenione… Jednym słowem bramy i napędy Hormann Ecostar są godne polecenia! Warto postawić na niezawodność!