Otwieranie kilku zabezpieczeń za pomocą jednego klucza? To możliwe

Denerwuje Cię noszenie ze sobą wielu kluczy? Masz problem z oznaczeniem kilkunastu takich samych kluczy, by bez problemu dostawać się do biura lub zakładu? A może chcesz otwierać zarówno drzwi wejściowe, jak i przejście z garażu za pomocą jednego klucza? Zestaw wkładek na jeden klucz umożliwia zastosowanie takiego rozwiązania. Montując taki system masz możliwość otwierania wielu pomieszczeń za pomocą jednego klucza. To duża wygoda zarówno w domu rodzinnym, jak i w firmie.

Co zyskujesz, wybierając wkładki na jeden klucz?

Sprawdzają się one przede wszystkim wszędzie tam, gdzie często musisz otwierać wiele par drzwi za pomocą klucza. Zamiast nosić ze sobą wielki pęk, możesz zamontować w drzwiach specjalne wkładki: wówczas wystarczy jeden uniwersalny klucz. To również duża oszczędność, jeśli dostęp do poszczególnych pomieszczeń mają mieć również współpracownicy. Zamiast dorabiać całe komplety kluczy każdy pracownik otrzymuje klucz, który otwiera zamki w wybranych pomieszczeniach. W zależności od rozplanowania możesz podzielić dostęp w taki sposób, by do różnych części wstęp miały uprawnione osoby.

Obawiasz się o bezpieczeństwo? Niesłusznie

Wbrew pozorom jeden klucz nie oznacza wcale mniejszych zabezpieczeń. Profil klucza jest zastrzeżony, dlatego nie da się dorobić go na poczekaniu w punkcie. Aby wykonać kolejne kopie kluczy należy złożyć zamówienie z zaufanego profilu, dlatego masz kontrolę nad liczbą egzemplarzy. Nie chcesz wymieniać wszystkich zamków? Możesz zdecydować się na zamówienie wkładek w odpowiednim rozmiarze. Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się dokładnie z podanymi na stronie parametrami, by odpowiednio wymierzyć posiadane zamki. Możesz zdecydować się nie tylko na wymianę wszystkich wkładek, ale również na przeprowadzenie montażu wkładek otwieranych przez jeden klucz etapami.