Bramy garażowe – niezawodność w atrakcyjnej cenie

Firma Hormann od ponad osiemdziesięciu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości bram garażowych, w trakcie których zapracowała na swój sukces oraz renomę. Bramy te nie bez powodu kojarzone są z niezawodnością i solidnym wykonaniem, przez co cieszą się dużą popularnością i są jedną z najchętniej wybieranych firm, jeśli chodzi o bramy garażowe.

A tych mamy w swojej ofercie kilka rodzajów. Wszystko po to, aby móc dopasować je do swoich potrzeb oraz gabarytów garażu. Przechodząc do konkretów możemy nabyć Hormann bramy garażowe segmentowe, uchylne, rolowane oraz boczne. Każde z nich cechuje inna konstrukcja oraz sposób zamykania i otwierania, ale to co je łączy to zdecydowanie wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Zakup takiej bramy to inwestycja w bezpieczeństwo, które mamy zagwarantowane przez wiele lat.

Bramy garażowe kiedyś i dziś

Najstarszym rodzajem bram garażowych są bramy rozwieralne. Niestety nie są one najbezpieczniejsze i nie stanowią większego wyzwania dla osoby, która próbowałaby się włamać. Kolejną wadą tego typu rozwiązania są trudności z zamontowaniem napędu, co wielu przypadkach jest po prostu niemożliwe. Dlatego też nasza firma nie zajmuje się produkcją tych przestarzałych bram garażowych. Zdecydowanie stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które niosą ze sobą komfort i wspomniane już bezpieczeństwo… A zatem co proponujemy w swoim asortymencie? Hormann bramy segmentowe, rolowane i uchylne. Bramy segmentowe są idealnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy mamy krótki podjazd, ponieważ nie zajmują one przestrzeni przed licem garażu. Jeżeli zależy nam na tym, aby brama zajmowała jak najmniej miejsca, to możemy postawić również na bramy rolowane czy też żaluzjowe, które działają w taki sposób, jak żaluzje okienne. Najtańszym rozwiązaniem będą bramy uchylne, jednak musimy pamiętać, że podczas otwierania oraz zamykania wychodzi ona przed garaż, a zatem musimy dysponować odpowiedniej długości podjazdem. W innym wypadku rozwiązanie to będzie mało praktyczne.