Yale – firma z wieloletnią tradycją

Yale to jedna z najpopularniejszych marek zamków do drzwi oraz innych akcesoriów do zabezpieczania. Blisko 200 lat temu powstał pierwszy opatentowany zamek szyfrowy. Technologia ta jest stale doskonalona, dlatego Yale jest wiodącą firmą w zakresie produkcji nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań.

Sięgaj po produkty Yale, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości

Yale to bezpieczeństwo i niezawodność – niezależnie od tego, czy planujesz zabezpieczyć swoje mieszkanie, firmę, garaż czy inny obiekt. Nowoczesność łączy się w produktach razem z tradycyjną niezawodnością; to sprawia, że zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo, ale również najnowocześniejsze technologie. Obecnie rynek zabezpieczeń to nie tylko tradycyjne zamki oraz kłódki; w ofercie firmy Yale znaleźć możesz wiele innych produktów, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie oraz jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy.

Yale słynie z nowoczesnych rozwiązań

Zamki do drzwi nie muszą wcale wymagać klucza – dzięki najnowocześniejszym technologiom możesz sterować zamkami u drzwi za pomocą smartfona, pilota, kodu PIN, a nawet… linii papilarnych. Nowoczesne i wygodne zamki to bezpieczne rozwiązanie zarówno do domu, jak i firmy. Możesz zdecydować się również na alarmy bezprzewodowe – proste w instalacji oraz niezawodne. System można uzupełnić również o kamery z możliwością przesyłania sygnału przez WIFI, a także elementy monitorowania najbliższej okolicy posesji. Zamki elektryczne to nowoczesne rozwiązania, które zdobywają coraz większą popularność; wybierając ten rodzaj zamków produkowanych przez renomowaną firmę zyskujesz gwarancję niezawodności. Kolejną dużą gałęzią produktów są elementy służące do zabezpieczania kosztowności: sejfy, sejfy elektroniczne oraz kasetki na gotówkę. Te certyfikowane produkty gwarantują bezpieczeństwo gotówki, biżuterii czy innych cennych przedmiotów. Możesz zabezpieczyć również klucze od poszczególnych pomieszczeń w firmie za pomocą specjalnych skrzynek na klucze.