Jeden pilot, wiele możliwości!

Małe urządzenie, a sprawia, że sterowanie bramą garażową staje się dziecinnie proste. Dlatego jeżeli nie posiadasz jeszcze pilota do napędu, to najwyższa pora to zmienić. Dzięki niemu nawet nie będziesz miał wychodzić z samochodu, aby brama się otworzyła lub zamknęła. Wystarczy, że naciśniesz odpowiedni przycisk, a napęd zacznie działać. Bez dwóch zdań jest to ogromnie wygodne rozwiązanie!

Dodatkowo piloty cechują się niezawodnością, wysoką jakością oraz ciekawym i nowoczesnym designem. Jednym słowem połączenie idealne! Ale to nie wszystko… Bo nowoczesne piloty potrafią dużo więcej niż tylko otwieranie bramy garażowej. A zatem można pokusić się o stwierdzenie, że są to piloty do zadań specjalnych. Jak to możliwe i co tak naprawdę oznacza? Otóż kupując Hormann pilot możesz nim sterować również bramę wjazdową, furtkę czy drzwi wejściowe do domu. Wystarczy, że zdecydujemy się na pilot kilku kanałowy. 

Pilot do zadań specjalnych

Piloty do napędów są bardzo zróżnicowane i tylko od nas zależy, na jaki się zdecydujemy i jakie funkcje uznamy za ważne i potrzebne. I na przykład, inwestując w Hormann pilot HS 5, a zatem taki, który posiada aż pięć kanałów, zyskujemy cztery kanały do zaprogramowania oraz jeden dodatkowy przycisk do tego, aby przy jego pomocy móc odczytywać położenie bramy. Oznacza to otrzymanie informacji o tym, że brama jest otwarta, zamknięta, albo że jest właśnie w trakcie ruchu… Piloty do napędów BiSecur w formie eleganckich nadajników można kupić w eleganckiej chromowanej wersji, które dostępne są w aż kilkunastu kolorach. A zatem każdy może dopasować go do swojego gustu i tego, co najbardziej mu się podoba… Zapewniamy, że każdy doceni wygodę oraz łatwość sterowania bramą, co daje poręczne urządzenie w formie pilota… Niektóre oferowane przez firmę Hormann nadajniki BiSecur posiadają zwiększoną odporność na uszkodzenia, co sprawdza się przy małych dzieciach, które lubią rzucać różnymi przedmiotami… Kup pilot i ciesz się wygodą podczas sterowania bramą garażową!