Napędy Hormann – najważniejszy segment działalności niemieckiego przedsiębiorstwa

100% kompatybilności oraz bezpieczeństwa

Każdy produkt firmy Hormann, w każdym swoim elemencie został stworzony na terenie hal produkcyjnych. Bez jakichkolwiek obaw można być pewnym, że napędy Hormann, drzwi, bramy i wszelkiego rodzaju akcesoria będą w pełni kompatybilne. Co za tym idzie, z pewnością będą też bezpieczne dla swoich użytkowników. Oferta niemieckiego producenta w pełni pokrywa się z zapisami zawartymi w europejskiej normie PN-EN 13241-1.

 

Sekretem – wykwalifikowana kadra pracownicza

To co pozwoliło firmie Hormann na wybicie się ponad przeciętność, to w głównej mierze zasługa wykwalifikowanych specjalistów, którzy nieustannie starają się rewolucjonizować rynek. Udoskonalanie starych produktów, tworzenie nowych, a także dopracowywanie szczegółowych rozwiązań, w taki sposób powstało wiele patentów, które są jedyne w swoim rodzaju. Na terenie Niemiec napędy Hormann są oznaczone symbolem DIN ISO 9001, czyli pełnej zgodności z systemem zarządzania jakością.

 

Produkty przyszłości

Próby wytrzymałościowe, które zostały przeprowadzone w siedzibie przedsiębiorstwa Hormann pozwoliło na osiągnięcie najwyższego stopnia jakości tej marki. Zakupione napędy Hormann pozwolą użytkownikowi cieszyć się z nich przez wiele lat. To wszystko zasługa doskonałym rozwiązaniom technicznym oraz bezkompromisowego systemu spełniania potrzeb klientów. Takie rozwiązanie będzie dobrze funkcjonowało przez kilka pokoleń.