Montujemy napęd w bramie przesuwnej

Sam garaż to już wielka wygoda, a jeśli dodatkowo zamontujemy do bramy napęd, to korzystanie z niego będzie czystą przyjemnością. Gwarantujemy, że każdy doceni fakt, że nie musi gasić silnika, wysiadać z samochodu i otwierać bramy, aby móc bezpiecznie zaparkować swój samochód…

Nowoczesne napędy wyposażone są w bardzo cicho działające, niezawodne mechanizmy, które służą przez wiele lat. Dodatkowo Hormann napędy do bram przesuwnych cechują się bardzo dobrą płynnością. Przed zakupem napędu warto zastanowić się nad tym, co jest dla nas priorytetem. Bywa, że ograniczone środki finansowe podsuwają nam rozwiązania, które niekoniecznie są opłacalne. Mowa tutaj o kierowaniu się ceną i kupowaniu tanich napędów, które niestety wykonane są z niskiej jakości komponentów i w efekcie taki napęd szybko zaczyna się psuć, co wiąże się z kosztami naprawy lub też zakupu nowego napędu. Dlatego też jeżeli nie stać nas na napęd z najwyższej półki, to zdecydujmy się na taki, który jest średniej klasy. Ale nigdy na ten najniższej jakości… Przeglądając ofertę napędów firmy Hormann możemy zauważyć, że ceny produktów są naprawdę przystępne, a przy tym bardzo dobrej jakości. O czym najlepiej świadczy kilkudziesięcioletnie doświadczenie i pozytywne opinie klientów. 

Nowoczesny napęd do bramy przesuwnej

W ostatnich latach mogliśmy obserwować ogromny skok technologiczny, który ma odzwierciedlenie niemal we wszystkim. Również napędy zostały unowocześnione i zyskały kilka dodatkowych zalet. Warte podkreślenie jest chociażby to, że kupując obecnie napęd do bramy garażowej przesuwnej, mamy możliwość ustawienia prędkości, z jaką będzie się ona otwierała oraz zamykała. Ponadto konstrukcja zbudowana jest w taki sposób, aby brama przy końcowych etapach zwalniała, czego próżno szukać w starych wersjach napędów. Co jeszcze można powiedzieć o nowoczesnych napędach Hormann? Są one ciche, pobierają mało energii elektrycznej, a zatem są oszczędne oraz wykrywają przeszkody i wówczas się zatrzymują.