Do jakich bram garażowych stosuje się napęd ProMatic?

Przeznaczenie automatyki Hormann ProMatic

Napęd ProMatic stosuje się w głównej mierze do bram garażowych segmentowych, uchylnych, a także segmentowych bocznych. Maksymalny rozmiar skrzydła, który jest w stanie obsłużyć mechanizm to powierzchnia 11 m2. To co cenią klienci, którzy wybrali ProMatic, to płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Także pod względem prędkości produkt ten spisuje się bardzo dobrze, maksymalnie wynosi 14 cm/s. Niezawodne działanie napędu wcale nie musi dużo kosztować, potwierdza to inwestycja w ProMatic.

 

Cechy wyróżniające zastosowania napędu automatycznego

Napęd ProMatic podczas zamykania w sposób automatyczny rygluje się w szynie napędu, co stanowi bardzo skuteczne zabezpieczenie przeciwko próbom włamania. Ponadto mechanizm ten funkcjonuje w przypadku, gdy dojdzie do przerwy w dostawie energii elektrycznej. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest napęd ProMatic, który zasilany jest ładowalnym akumulatorem. Baterię można bez problemu przenosić i podłączać do ładowarki, która w kilka godzin jest w stanie uzupełnić energię.

 

Kompletny zestaw do montażu

Przy zakupie napędu ProMatic otrzymujemy pełen zestaw akcesoriów, które posłużą do zamontowania mechanizmu. Obszerna instrukcja obsługi w języku polskim sprawi, że niekoniecznie potrzebne będzie wsparcie specjalistów od montażu. W przypadku jakiejkolwiek usterki, firma Hormann w swojej ofercie posiada wszelkie podzespoły, które przywrócą prawidłowe funkcjonowanie napędu ProMatic.