Rekuperator do domu i firmy

Prowadzisz swoją działalność i pragniesz ulepszyć jakość pracy w Twoim biurze czy hotelu? A może szukasz idealnych rozwiązań do Twojego domu? Rekuperator to technologia stworzona z myślą o wszelakich pomieszczeniach. Nieważne czy chcesz zadbać o jakość powietrza w Twoim domu, biurze, pensjonacie, sali fitness czy sklepie – to jest technologia idealna na każdego typu miejsca. Różne modele i indywidualnie tworzone projekty instalacji pozwolą na dopasowanie idealnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Pozytywny wpływ na zdrowie

Czy wiedziałeś, że przebywanie w zanieczyszczonym powietrzu i niewietrzonym pomieszczeniu może mieć negatywne skutki dla Twojego zdrowia? Nie dbając o wymianę powietrza narażeni jesteśmy na wdychanie dwutlenku węgla, roztocza i wiele innych. Prowadzić to może do bólu głowy, uczucia senności, zmęczenia i alergii. Świeże i czyste powietrze pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego mózgu, jakość snu i samopoczucie. Rekuperator odpowiedzialny jest za usuwanie zanieczyszczonego powietrza i dostarczanie świeżego, oczyszczonego, w temperaturze pokojowej. Dzięki swojemu zastosowaniu, sprawi że w chłodne noce kaloryfer czy farelka będą ostatecznością ponieważ zapewni stały dopływ powietrza z zewnątrz bez niepożądanych spadków temperatury w mieszkaniu.

Wsparcie dla środowiska

Rekuperacja powietrza nie tylko wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, ale i na budżet. Jest owocującą inwestycją, dzięki której oszczędności w skali roku wynieść mogą nawet 15 tysięcy złotych. Jest źródłem odnawialnej energii, które wykorzystuje już raz wytworzone ciepło, dzięki czemu ogranicza zużycie prądu. Przyczynia się do tego również rzadsze odkręcanie kaloryferów i używanie innych ogrzewaczy czy schładzaczy powietrza dopiero w ostateczności. Dzięki tym rozwiązaniom Twoje zużycie prądu spadnie, a co za tym idzie, zmaleje również spalanie węgla, który negatywnie wpływa na nasze środowisko. Zdrowia i wartości naszej planety nie da się wycenić. Są to filary, o które powinniśmy troszczyć się szczególnie, a dzięki rekuperatorowi powietrza będziesz mógł wesprzeć je jeszcze bardziej.