Rekuperacja na Twoją kieszeń

Pragniesz zaoszczędzić na prądzie, ale zimą piec i kaloryfer pożerają pieniądze z Twojego konta? Może zmagasz się z alergiami spowodowanymi roztoczami, kurzem lub pyłkami, które czekają na Ciebie w zaciszu Twojego domu? Z rekuperatorem Twoje życie stanie się łatwiejsze.

Rekuperacja koszt

Ceny instalacji i samych rekuperatorów nie są wysokie, a stanowią niewątpliwie inwestycje na lata. Są źródłem odnawialnej energii, bo raz wytworzone przez nie ciepło może być ponownie wykorzystane. Dzięki nim zadbasz o wymianę powietrza w domu czy mieszkaniu, a wtłaczane na nowo powietrze, nawet w chłodne zimowe noce, będzie miało temperaturę pokojową. W upalne dni zapewni Ci dostawę tlenu bez uciążliwych fal gorąca, tak częstych podczas otwierania okien latem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na korzystanie z kaloryfera, klimatyzacji, wentylatorów stojących i innych urządzeń tylko w ostateczności.

Idealny dla domu i firmy

Dbając o lepsze warunki pracy i o samopoczucie swoje oraz bliskich, sprawisz że każda chwila spędzona w oczyszczonej przestrzeni będzie milsza. Świeże i czyste powietrze wpłynie pozytywnie na Twój organizm, co może zaowocować wydajniejszą pracą. Z rekuperatorem ciepła oszczędności sięgać mogą nawet 15 tysięcy złotych. Ponadto sprzęt zakładany w gospodarstwie domowym nie wymaga budowania kominów, ani montażu nawiewników w oknach. Gwarancja obejmuje często obejmuje okres, aż dwóch lat więc martwić się będziesz tylko o przegląd od czasu do czasu.

Zadbaj o to co bezcenne

Zdrowie jest czymś czego nie da się wycenić. Dlatego tak ważne jest by o nie dbać i wspierać w każdy możliwy sposób. Brud, roztocza, alergie to tylko nieliczne zagrożenia kryjące się w zakamarkach naszych domów, które wpływają negatywnie na nasze samopoczucie. Mogą powodować bóle głowy, senność, zmęczenie, a to tylko za sprawą zanieczyszczonego powietrza. Rekuperacja w łatwy sposób oczyści nasz dom i umożliwi oddychanie pełną piersią, byś mógł się cieszyć dobrym samopoczuciem i zdrowiem na dłużej.