Rekuperacja dla oszczędnego domu

Dbasz o swoje cztery ściany, ale nie lubisz przepłacać za niedziałające rozwiązania, które są obciążeniem dla Twojego budżetu, a nic pozytywnego nie w noszą do domu? To może być uciążliwe, zwłaszcza w dobie oszczędności, nowych i lepszych rozwiązań. Jeśli chcesz wesprzeć swój budżet i zainwestować w coś co przyniesie korzyści Tobie i środowisku, to rekuperacja jest Twoją receptą na sukces.

Cena rekuperacji

Wiemy jak ważne są kwestie kosztów i zysków, z którymi liczyć się trzeba przy każdej nowej inwestycji. Ciężko jest dokładnie wyznaczyć granicę kosztu jaki poniesiemy kupując rekuperator z całą instalacją i usługą montażu. Rekuperatory, instalacje różnią się od siebie i w zależności od modelu ceny wahają się. Warto również doradzić się u źródła, aby specjalista pomógł dobrać najlepsze rozwiązanie dla naszych potrzeb. Rekuperatory to idealne rozwiązanie nie tylko do domu, ale i biura, sali fitness, hotelu, pensjonatu, studia muzycznego, przedszkoli i szkół. Nie są to jednak duże koszty zważając na to jakie korzyści możemy dzięki nim zyskać.

Dlaczego się opłaca?

Rekuperator to sprzęt wykorzystujący odnawialne źródła energii. Raz wytworzone ciepło może być wykorzystane kolejny raz, dzięki czemu oszczędzamy na piecu, kaloryferze i innych rozwiązaniach pochłaniających prąd i pieniądze. Szacuje się, że z rekuperatorem ciepła oszczędności mogą wynosić aż 15 tysięcy złotych rocznie. Zimą zapewni Ci czyste powietrze w temperaturze pokojowej, a latem gdy upały bywają nie do zniesienia nie wpuści do mieszkania fal gorąca. Wymiana powietrza i oczyszczenie z alergenów, zanieczyszczeń, kurzu oraz wilgoci wpłynie także pozytywnie na Twoje samopoczucie. Przebywanie w pomieszczeniu niewywietrzonym może skutkować bólami głowy, zmęczeniem, sennością i osłabieniem. Świeże i czyste powietrze może pozytywnie wpłynąć także na pracę Twoją, bliskich lub pracowników. Dzięki rekuperacji unikniesz negatywnych odczuć i odetchniesz z ulgą. Jest to inwestycja w lepsze jutro dla Ciebie i dla całego świata, bo dzięki odnawialnym źródłom energii wspierasz także naszą planetę.