Projekt rekuperacji specjalnie dla Ciebie

Zdecydowałeś się już na to wspaniałe rozwiązanie dla Twojego domu, biura lub firmy? Dzięki niej będziesz mógł się cieszyć świeżym i czystym powietrzem bez przeciągów, kurzu, pyłu i spadku czy wzrostu temperatury spowodowanych powietrzem z zewnątrz. Z nim zadbasz o swoje samopoczucie, zdrowie i dobro naszej planety. Dzięki odnawialnemu źródłu energii wesprzesz swój budżet i ograniczysz duże wydatki, tak często doskwierające podczas sezonów zimowych.

Twój indywidualny projekt rekuperacji

W celu sporządzenia projektu skontaktuj się z firmą, która pochwalić się może wieloletnim doświadczeniem i zrobi to z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wytycznych. Prawidłowy projekt musi brać pod uwagę wiele czynników jak prawidłowy przebieg i trasę instalacji, umiejscowienie prawidłowo punktów wywiewnych i nawiewnych, wytyczenie idealnego miejsca na rekuperator, tak by znajdował się jak najdalej od sypialni oraz moc rekuperatora. Nie ma uniwersalnego projektu na każdy dom czy biuro. Jest to coś indywidualnego dlatego, aby projekt był jak najlepszej jakości wymagane jest dostarczenie firmie zrzutów poziomych wszystkich kondygnacji. Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem  prawidłowo osadzona powinna umożliwiać swobodny przepływ powietrza przez całe pomieszczenie. Warto również wybrać firmę, która w ofercie ma więcej niż jeden czy dwa systemy. Pozwoli Ci to na szerszy wybór i więcej możliwości, a specjaliści z pewnością Ci doradzą.

Cierpliwość się opłaci

Podczas tworzenia idealnego projektu możliwe, że będą potrzebne konsultacje, poprawki i poszukiwania idealnych rozwiązań. To tylko i wyłącznie dobry znak, bo plan powinien być przemyślany i dopracowany w jak największym stopniu. Pamiętaj, to jest inwestycja i ma Ci służyć jak najdłużej i jak najlepiej. Nie gódź się na plany „od ręki” i na szybko. Żeby instalacja i rekuperator spełniały swoje zadanie należycie muszą być osadzone w dobrych miejscach z uwzględnieniem niezbędnych czynników. Nie warto również wybierać trochę tańszych materiałów w celu zaoszczędzenia nieco na montażu. Tańsze w wielu sytuacjach oznaczać może gorsze jakościowo, co prowadzi często do konieczności wymiany czy serwisowania już po krótkim czasie użytkowania.