Hormann BiSecur SmartHome – dom przyszłości

Innowacyjna technologia dla domu

Wszystkie bramy w domu mogą być otwierane lub zamykane przy użyciu smartfonu lub tabletu. To proste, wystarczy zainwestować w technologię Hormann BiSecur Smart Home. Za jej sprawą możliwe będzie otwieranie i zamykanie bram wjazdowych, drzwi oraz innych urządzeń z odbiornikami Hormann BiSecur. Jak to działa? Wystarczy przekazywać polecenia do bezprzewodowych odbiorników za pośrednictwem Internetu lub sieci domowej.

 

Zalety mechanizmu Hormann BiSecur SmartHome

To co klienci chwalą sobie najbardziej w stosowaniu technologii Hormann BiSecur SmartHome, to przede wszystkim łatwa obsługa oraz bezpieczeństwo. Konfiguracja wielu innych urządzeń przy wykorzystaniu produktu niemieckiego producenta nie sprawi problemu nawet technicznemu laikowi. Wystarczy kilka korków, a nawet oświetlenie będzie współgrało w systemie Hormann BiSecur. W kwestii bezpieczeństwa zostało one potwierdzone certyfikatem. Bezpieczny system kodowania Hormann BiSecur to gwarancja stabilnego zasięgu odpornego na wszelkiego rodzaju zakłócenia.

 

Idealnie dopasowany każdej potrzeby

Kupując Hormann BiSecur można za pomocą nadajnika sterować wieloma urządzeniami. Wszystkie napędy, odbiorniki są kompatybilne z produktem niemieckiej marki. Ponadto w tym przypadku postawiono także na wzornictwo. Nadajniki Hormann BiSecur dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym, charakteryzują się ciekawym wzornictwem i ergonomicznymi kształtami, dzięki czemu kontroler dobrze leży w dłoni.