Pięć zalet posiadania własnego domu

Zakup domu to wyzwanie. Zawsze pojawiają się wątpliwości, czy warto kupować dom. Jeżeli już decyzja zapadnie, pozostają kolejne znaki zapytania: lokalizacja, wielkość, wygląd. Nieruchomości na sprzedaż Żory są na szczęście tak zaplanowane, że te kwestie rozwiązują się same.

Czy warto kupić dom?

To pierwsze i najważniejsze pytanie, które pozostaje do rozstrzygnięcia na początku. Odpowiedź jest jedna: warto. Dlaczego? Oto pięć najważniejszych zalet:

 1. Decydowanie o budynku

  Nieruchomości na sprzedaż Żory „Kachel” umożliwia zmianę układu pokojów, a nawet przekształcenie garażu w powierzchnię mieszkalną lub lokal usługowy. Sami też decydujemy o wykończeniu domu. Nie musimy pytać spółdzielni, czy zarządu wspólnoty. Otrzymujemy ocieplony dom ze wszystkimi instalacjami i możemy zdecydować o wnętrzach, a nawet o kolorze elewacji.

 2. Komfort

  Kiedy wybieramy mieszkanie w bloku wielorodzinnym musimy liczyć się z sąsiadami. Nie wszyscy są idealni. Często słyszymy krzyki, stukanie i hałasy. To jednak nic. Gorzej, gdy zostaniemy np. zalani. Posiadając dom możemy cieszyć się komfortem i spokojem.

 3. Przestrzeń

  Dom oznacza jednocześnie przestrzeń. Mamy do dyspozycji własny dom o takiej przestrzeni, jakiej potrzebowaliśmy, wygodny taras, działkę i podjazd.

 4. Natura

  Dom jednorodzinny to bezpośredni kontakt z naturą. W blokach możemy liczyć co najwyżej na balkon lub mały ogródek na parterze. Posiadając własny dom możemy jadać posiłki w ogrodzie, a nawet leżeć na trawie pod chmurką i nikt nam się nie przygląda ze zdziwieniem.

 5. Garaż

  Garaż w bloku to rzadkość. Owszem, obecnie budowane są budynki wielorodzinne, które posiadają garaże, lecz zazwyczaj jest ich mniej niż mieszkańców. Pozostaje więc garażowanie auta pod chmurką lub szukanie garażu wolnostojącego. Posiadanie domu rozwiązuje i ten problem. Garaż z segmentową bramą zapewnia bezpieczeństwo i idealne miejsce dla samochodu.

Marzenia się spełniają

Nieruchomości na sprzedaż Żory warte są rozważenia. Być może dzięki nim spełnią się marzenia o własnym kawałku przestrzeni.