Opoczno Grey Blanket – niepowtarzalny design dla wymagających

Minimalizm w oryginalnym wydaniu – kolekcja Opoczno Grey Blanket to wyjątkowa propozycja łącząca klasykę z nowoczesnością. Rezultat osiągnięto, zestawiając elegancką szarość z trójwymiarową, nieregularną strukturą. Płytki z kolekcji Opoczno Grey Blanket to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalny i modny design.

Swoją oryginalność kolekcja Opoczno Grey Blanket zawdzięcza nieregularnej, trójwymiarowej strukturze powierzchni, która powstała dzięki wykorzystaniu szkliwa typu mikrogranilia. Kolekcję tworzą Opoczno Grey Blanket Stone Micro, Opoczno Grey Blanket Paper Structure Micro i Opoczno Grey Blanket Triangle Mosaic Micro o zróżnicowanych strukturach. Zastosowane rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią unikalną, delikatną nawierzchnię płytek i oryginalne wzornictwo.

Modne i szykowne

Płytki z kolekcji Opoczno Grey Blanket przeznaczone są przede wszystkim do wykańczania łazienek, jednak doskonale sprawdzą się także w każdym pomieszczeniu, jeśli naszym zamiarem jest, by prezentowało się ono modnie i oryginalnie. Kolekcja polecana jest też wszystkim tym, którzy preferują doświetlone pomieszczenia. Trójwymiarowa powierzchnia płytek znakomicie załamuje światło i idealnie z nim współgra. Płaszczyzna pokryta płytkami o powierzchni przypominającej gnieciony papier może stać się częścią dekoracji, tworząc piękną, modną kompozycję z umiejętnie dobranymi płytkami z innych kolekcji.