Najlepszy sposób na zaoszczędzenie miejsca – Hormann RolaMatic

Uniwersalne pionowe otwieranie

Bramy Hormann RolaMatic to wśród produktów niemieckiego producenta, te które zapewniają największą oszczędność przestrzeni. Zarówno przed wjazdem, jak i w garażu pojawi się kilka wolnych centymetrów, które będzie można swobodnie wykorzystać. To bramy w pełni uniwersalne, gdyż kształt otworu garażowego nie ma najmniejszego znaczenia. Bez względu na to, czy jest skośny, prostokątny, zakończony łukiem segmentowym lub półkolistym, to możemy być spokojni o bezawaryjne funkcjonowanie garażu.

 

Estetyka z Hormann RolaMatic

Ten produkt sprawi, że nikt już nie będzie musiał się wstydzić swojego wjazdu do garażu. Brama Hormann RolaMatic bez problemu dopasuje się do architektury domu. Jej naturalny wygląd to zasługa zastosowania powierzchni drewnopodobnej. W ofercie można znaleźć niezliczoną ilość wariantów kolorystycznych, aż 11 z nich preferowanych jest w jednej cenie. Poza tym, istnieje możliwość dopasowania drzwi bocznych do bramy Hormann RolaMatic.

 

Konstrukcja przyszłości

Budowa bramy rolowanej RolaMatic to wiele innowacyjnych zastosowań, które zostały wielokrotnie przetestowane przez producenta. Dzięki temu możliwe jest jej komfortowe użytkowanie, począwszy od samego montażu po wszystkie patenty dotyczące wysokiego poziomu bezpieczeństwa. W przypadku bramy Hormann RolaMatic zastosowano standardowy napęd, który umieszcza się poza obudową wału nawijającego, co pozwala na jego łatwą konserwację.