MC-Bauchemie – producent chemii budowlanej!

Producent chemii budowlanej w Polsce — jak działają?

 

MC-Bauchemie działa w Polsce już od 25 lat, a dzięki doświadczeniu, które zdobyli oraz nieprzerwane prace badawczo-rozwojowe, proponują najwyższej jakości produkty, które tworzą niepowtarzalne i kompleksowe rozwiązania dla branży betonowej (dodatki, domieszki, kosmetyki do betonu), budownictwa (środki ochrony powierzchni, tynki renowacyjne i inne) oraz infrastruktury i przemysłu (hydroizolacje, systemy iniekcje, posadzki przemysłowe, systemy napraw i renowacji konstrukcji). Producent chemii budowlanej gwarantuje wszystkim inwestorom, konstruktorom, wykonawcom oraz architektom wsparcie i doradztwo techniczne zaczynając od etapu projektowania, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż do bezpiecznego zastosowania ich na placu budowy.

 

Jakie obszary działalności są w MC-Bauchemie?

 

Producent chemii budowlanej MC-Bauchemie oferuje swoje usługi w trzech segmentach rynku: dla przemysłu betonowego, dla infrastruktury i przemysłu oraz dla budownictwa. Każda z tych dziedzin wymaga innych środków w produkcji betonu, w konstrukcji budowlanych czy budowie i naprawie obiektów inżynierii lądowej, przemysłowej. Pierwszy z segmentów bardzo chętnie korzysta z ich gotowych mieszanek betonowych, prefabrykowanych elementów betonowych lub wyrobów betonowych. Drugi ceni sobie profesjonalną obsługę i doradztwo techniczne oraz wysoką jakość systemów zabezpieczeń i napraw konstrukcji inżynieryjnych i budynków przemysłowych. Trzeci segment wspomagany jest odpowiednią wiedzą i doświadczeniem — od fazy planowania i przetargu aż do wdrożenia na miejscu odpowiednich rozwiązań.

 

Producent chemii budowlanej a zaangażowanie w innowacje

Producent chemii budowlanej MC-Bauchemie zatrudnia ponad 2500 pracowników, z których aż 10% pracuje w działach R&D, prowadząc nieustannie prace badawczo-rozwojowe. Łączą one wiedzę chemików i technologów z wiedzą i doświadczeniem inżynierów, jak i wykonawców bezpośrednio na placu budowy. Gwarantują nieustanny rozwój poprzez ciągły dialog z klientem oraz jedno z większych portfolio produktów chemii budowlanej na rynku.