Hormann Lineamatic 2 – napęd do bram przesuwnych

Jesteś posiadaczem bramy przesuwnej i poważnie rozważasz dokupienie do niej napędu? W takim razie idealnym rozwiązaniem będzie zamontowanie nowoczesnego napędu Hormann Lineamatic 2, dzięki któremu proces zamykania i otwierania bramy przebiega bardzo płynnie i łagodnie.

Oznacza to, że nie występują żadne szarpnięcia podczas rozpoczynania zamykania bramy lub też w momencie zatrzymywania… Gwarantujemy, że z napędu Lineamatic 2, który firma Hormann wyprodukowała z myślą o właścicielach bram przesuwnych, będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający klienci. Wszystko za sprawą doskonałego i bezawaryjnego działania oraz funkcjonalności. Często dzieje się tak, że najpierw kupowana jest sama brama, a dopiero po jakimś czasie klient wraca, aby dokupić do niej napęd. Choć trzeba przyznać, że w ostatnim czasie widoczne są wyraźne zmiany w tej kwestii i kupujemy zestaw, a zatem bramę garażową łącznie z napędem. Czym jest spowodowana ta zmiana? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ale można przypuszczać, że wpływ na taki stan rzeczy ma przystępność cenowa napędów oraz ogromny komfort płynący z ich działania. Z napędem otwieranie i zamykanie bramy jest tak proste, że z łatwością poradzi sobie z tą czynnością nawet kilkuletnie dziecko. Bo jedyne co trzeba zrobić, to nacisnąć jeden z przycisków, a reszta dzieje się sama. 

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Napędy Hormann Lineamatic 2, dostępne są w sprzedaży już od dłuższego czasu i w związku z tym, zdążyły zdobyć całkiem spore rzesze zadowolonych klientów. Nie może być inaczej, jeżeli mówimy o produkcie wysokiej jakości, który jest niezawodny, solidnie wykonany, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym wszystkim dostępny w stosunkowo niskich cenach… Dlatego jeżeli masz już dosyć ręcznego otwierania przesuwnej bramy garażowej, to kup napęd Hormann Lineamatic 2 i ciesz się niebywałą wygodą… Na koniec warto wspomnieć, że napęd renomowanej marki Hormann jest prosty w montażu, dzięki czemu założenie całego systemu powinno pójść szybko i sprawnie.