Domy z prefabrykatów Poznań – poznaj ich zalety!

Domy z prefabrykatów Warszawa coraz chętniej wybierane są przez młode pokolenia. Dlaczego? Młodzi ludzie są bardziej świadomymi konsumentami. Rozważnej wybierają produkty spożywcze pozbawione cukrów, konserwantów i dodatkowych szkodzących składników. Na drugim miejscu plasują się kosmetyki. Chętniej wybieramy produkty ekologiczne i wegańskie. Podobny trend zagościł w branży budowlanej. Jeszcze do niedawna byłoby to nie do pomyślenia. Troska o ekologię i lokalne środowisko naturalne przejawia się nie tylko w segregacji śmieci, ograniczenia zużycia prądu, ale także w wyborze prefabrykowanych materiałów z recyklingu, które z powodzeniem nadają się do budowy ekologicznego domu. 

 

Współpracuj z P.HOMES!

 

Poznańska firma P.HOMES zaprasza wszystkie osoby do współpracy, które myślą o budowie unikatowego i przyjaznego środowisku domu. Więcej na ten temat możecie przeczytać na https://phomes.pl/. Domy z prefabrykatów projekty dostępne są w sześciu wariantach. Razem z konsultantem możecie wybrać projekt, który będzie spełniał Wasze oczekiwania. Co więcej, na stronie internetowej firmy znajduje się konfugurator, dzięki któremu dodajecie elementy brakujące w projekcie oraz usuwacie te, które Wam nie odpowiadają. Jeśli dokonaliście już wyboru projektu wraz ze zmianami, czas na kontakt z konsultantem z P.HOMES. Podczas spotkania specjaliści wyjaśnią, na czym polega proces budowy domów, rozwieją wszelkie wątpliwości, odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują wstępny kosztorys. Co ważne, koszty budowy nie ulegają zmianie podczas prac. Firma gwarantuje niezmienność założonego budżetu. 

 

Jakie są zalety domów z prefabrykatów?

 

Domy z segmentów tworzone są przez grono pasjonatów budownictwa i nowoczesnych technologii. Konstrukcje powstają w oparciu i wieloletnie doświadczenie inżynierów oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Ponadto konstrukcji nie buduje się na tradycyjnym placu budowy, lecz w fabrykach o zaostrzonych warunkach kontroli. Dlatego domy z prefabrykatów Wrocław są bezpieczne dla dorosłych i dzieci.  

Firma do budowy konstrukcji szkieletowej wykorzystuje żelbetonowe szkielety i nowoczesne ściany nośne, w klasie betonu przynajmniej C40/50. Materiały są wytrzymałe i wyróżniają się wioską jakością. Całość domu uzupełnia wiązarowy dach drewniany przygotowany z suchej tarcicy klasy C24, która została rzetelnie sprawdzona przez pracowników firmy w Skandynawii. To właśnie w Skandynawii wszyscy pracownicy zdobywali doświadczenie budowlane. Wszystkie oferowane konstrukcje są bardzo lekkie i przestrzenne. Zastosowanie nowoczesnej technologii budowy domów sprawia, że ich parametry są znacznie lepsze i wytrzymalsze w porównaniu z domami budowanymi w technologii drewnianej, murowanej oraz keramzytobetonowej. To, co przyciąga uwagę klientów, to także niższy koszt budowy oraz krótszy czas oczekiwania na domy z żelbetonu. Warto wiedzieć, że poszczególne elementy domu zostają przywiezione na działkę w postaci wykończonej.