Czy można zdalnie sterować bramą przesuwną?

Napęd Hormann LineaMatic wykorzystujący BiSecur

Technologia zdalnego sterowania radiowego o nazwie BiSecur zaczęła być wykorzystywana także w przypadku bram przesuwnych. Nadajnik ten został dołączony do napędu Hormann LineaMatic, który jest w stanie otwierać i zamykać bramę maksymalnie do 300 kilogramów. Wspomniane innowacyjne rozwiązanie umożliwia sterowanie wjazdu za pośrednictwem tabletu lub smartfonu bez konieczności fizycznego otwierania bramy.

 

Charakterystyczne funkcje Hormann LineaMatic

Jedną z nich jest funkcja łagodnego rozruchu oraz wyhamowania. Przy odległościach krańcowych brama automatycznie zwalania, co pozwala zlikwidować odgłos trzasku. Można też regulować ograniczenie siły, dzięki czemu użytkownik sam jest w stanie ustalić sobie czas czynności zamykania lub otwierania. Napęd Hormann LineaMatic pozwala na zaprogramowanie przejścia dla osób, dzięki czemu nie ma konieczności otwierania bramy w całej szerokości.

Brama bezpieczna i nieawaryjna

Napęd Hormann LineaMatic do bram przesuwnych to niewadliwe rozwiązanie. Wszystko za sprawą wykorzystania materiałów o najwyższej jakości. To gwarancja trwałości, a co najważniejsze prawdziwa wizytówka posesji, jak i całego domu. Wszystkim można sterować za pomocą specjalnego kontrolera lub wcześniej wspomnianych urządzeń. Możliwy jest jego zakup w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. Należy pamiętać, że profile listwy zębatej będą możliwe do zamówienia oddzielnie. Wszystko zależy jaka będzie wersja wykonania.