Brama wjazdowa z napędem

Brama wjazdowa do garażu, czy też na teren posesji jest bardzo ważna i w związku z tym, warto zainwestować w taką, która będzie maksymalnie funkcjonalna, dzięki czemu korzystanie z niej będzie wiązało się z czystą przyjemnością. Zapewne wszyscy zgodzą się z tym, że brzmi to bardzo przekonująco, ale niejedna osoba głowi się teraz nad tym, jak sprawić, aby móc cieszyć się bramą, która będzie w stu procentach spełniała nasze oczekiwania?

Na pewno wpływ na to ma kilka czynników. Po pierwsze rodzaj bramy, jaką wybierzemy. A zatem czy będzie to brama segmentowa, uchylna czy przesuwna. Kiedy ten punkt mamy już odhaczony, wówczas możemy myśleć nad konkretnymi udogodnieniami. A do tych bez wątpienia należy napęd. Dzięki niemu nie dotyczą nas problemy związane z ręcznym otwieraniem bramy, ponieważ wszystko to mamy zautomatyzowane. Warte podkreślenia jest to, że nowoczesne napędy dają możliwość otwierania bramy nie tylko przy pomocy dołączonego pilota, ale również smartfona czy tableta. Szczególnie docenią to osoby, którym często zdarza się zapominać o zabieraniu pewnych przedmiotów, co oznacza, że mogłoby się nagminnie zdarzać, że kiedy przychodzi do otwarcia bramy, to okazuje się, że nie mamy przy sobie pilota. A jeśli możemy zrobić to przy użyciu smartfona, z którym zdecydowana większość się nie rozstaje, wówczas ryzyko jego braku jest o wiele mniejsze.

Nowoczesny napęd

Jeżeli decydujemy się na napęd, to postawmy na jego innowacyjność. Firma Hormann posiada w swojej ofercie nowoczesny napęd Versamatic. Co się pod tą nazwą kryje? Otóż Hormann Versamatic to gwarancja cichej pracy, niezawodności, bezpieczeństwa oraz komfortowego użytkowania. Solidne wykonanie napędu z wytrzymałych i niezawodnych materiałów sprawia, że doskonale sprawdza się on w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Kupując Hormann Versamatic, otrzymujemy gwarancję, dzięki czemu w razie jakiejkolwiek usterki (zdarza się bardzo rzadko) nie musimy martwić się o naprawę… Napęd ten często wybierany jest przez osoby prywatne, jak również przez przedsiębiorców, którzy montują go w swoich firmach.