Brama garażowa z napędem – komfort ponad wszystko

Chyba każdy lubi sobie ułatwiać życie i jeśli tylko jest taka możliwość, to chętnie z tego korzysta. Dotyczy to praktycznie każdej dziedziny życia, a więc korzystanie z bramy garażowej nie jest wyjątkiem. Z pewnością większość osób wie co to znaczy otwierania oraz zamykanie bramy garażowej skrzydłowej i konieczność wychodzenia z samochodu nawet podczas ulewy, aby ją otworzyć, a następnie móc wjechać do garażu.

Zresztą brama skrzydłowa, która jeszcze kilkanaście lat temu dominowała nie jest wyjątkiem, ponieważ nawet w dzisiejszych czasach możemy kupić najnowszy model bramy rolowanej, segmentowej czy uchylnej, którą również zmuszeni będziemy obsługiwać ręcznie. A będzie to miało miejsce wówczas, jeżeli nie zdecydujemy się na dokupienie napędu elektrycznego. Dla niektórych wydaje się to zbędnym wydatkiem i dlatego osoby te nie ulegają sugestii pracowników sprzedających bramę, że zamontowanie jej w pakiecie w napędem to dobry pomysł. I jaki jest rezultat? W większości, po jakimś czasie klienci wracają do sklepu, w którym kupili bramę, aby dokupić do niej napęd. A kiedy już spróbują tego innowacyjnego rozwiązania to gwarantujemy, że nigdy z niego nie zrezygnują. I jeśli znajdą się w sytuacji, że nabędą nowy garaż, w którym konieczna będzie wymiana bramy, to udając się do sklepu pierwsze co zrobią, to zaznaczą, że interesuje ich wyłącznie brama z napędem. Bo innej sobie nie wyobrażają. Wszak człowiek szybko się przyzwyczaja do wygód, a po co marznąć i moknąć, skoro można obsługiwać bramę z wnętrza swojego samochodu, korzystając np. z pilota Hormann Ecostar rse 2. 

Pilot dwukanałowy i jego zalety

Masz dwa garaże i zawsze mylisz klucze, a w rezultacie nie możesz się dostać do tego garażu, do którego chcesz? Doskonale znamy ten problem. A nawet jeśli takie historie Cię nie dotyczą, to po co nosić pęk kluczy, jeśli wszystko możesz mieć w jednym, małym urządzeniu? Prawda, że jest to wygodniejsze? A zatem pragniemy zaproponować pilot do bramy Hormann Ecostar rse 2, który wyposażony jest w dwukanałowy nadajnik. Co to oznacza? Pilot dwukanałowy posiada dwa przyciski. Wystarczy, że do danej bramy zaprogramujemy konkretny przycisk, a odtąd będziemy mogli sterować nimi przy użyciu tego samego pilota.