Wytrzymałe rozwiązanie dla przemysłu – brama garażowa rolowana

Niezawodność, wytrzymałość i bezpieczeństwo

Brama garażowa rolowana jest produktem do wielu specjalnych rozwiązań. Za sprawą jej konstrukcji przestrzeń pod sufitem danego pomieszczenia pozostanie zawsze wolna. To wszystko poprzez pancerz bramy, który zwija się na postać wału. Ta cecha jest ważna zwłaszcza w przypadku, gdy chodzi o zachowanie wysokości pomieszczeń. Brama garażowa rolowana to sposób na dopasowanie bramy do sposobu zabudowy.

 

Rodzaje bram rolowanych

W ofertach producentów proponujących taki produkt jak brama garażowa rolowana najczęściej można spotkać je ze stalowym lub aluminiowym wykończeniem. Każda z nich posiada profile wypełnione pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie. Brama garażowa rolowana nie należy do najdroższych rozwiązań, to często stosowany produkt do wnętrz budynków przemysłowych czy też obiektów, które nie wymagają przesadnej izolacyjności termicznej.

 

Produkty do różnej zabudowy

Brama garażowa rolowana może przyjąć postać krat, czyli z otworami o wymiarach około 100×30 mm. Zaprojektować ją można także z perforacją pancerza, która nawiązuje wzorem do prowadzonej działalności w danym obiekcie, to najciekawszy sposób na ubarwienie tego produktu poprzez zastosowanie „tatuażu”. Brama garażowa rolowana może mieć bardzo różne przeznaczenia, ale z pewnością nie zawiedzie żadnego ze swoich użytkowników. Nawet w przypadku próby włamania powinny sprostać najbardziej zaangażowanemu włamywaczowi.