Wizjer elektroniczny – wygoda i bezpieczeństwo

Nie przepadasz za niespodziewanymi wizytami? A może cenisz sobie bezpieczeństwo oraz prywatność na terenie swojej posesji? Mieszkańcy domów z pewnością znają sytuacje, w których obok furtki stoi osoba, na której odwiedziny niespecjalnie moją ochotę. Zamiast chować się za firanką i sprawdzać, kto dzwoni domofonem zainwestuj w wizjer elektroniczny. Dzięki temu masz możliwość wygodnego sprawdzenia, co dzieje się przy wejściu na Twoją posesję.

Elektroniczny wizjer to rozwiązanie również dla osób samotnych

Ze względu na bezpieczeństwo zwłaszcza osoby starsze oraz mieszkające samotnie powinny mieć możliwość sprawdzenia, czy przy furtce czekają mili goście, czy też obce osoby. Wizjer elektroniczny jest rozwiązaniem, które pozwala na kontrolę otoczenia furtki; od tradycyjnego wizjera znajdującego w drzwiach różni się przede wszystkim tym, że w skład zestawu wchodzi niewielka kamera zewnętrzna wbudowana w wizjer oraz kolorowy monitor. Nie musisz wpuszczać osoby na teren podwórka i dopiero przez wizjer w drzwiach sprawdzać, kto znajduje się po drugiej stronie. Zamiast tego bez problemu zidentyfikujesz gości – wygodny monitor jest doskonałą alternatywą dla niewielkiego wizjera znajdującego się w drzwiach.

Wybierz znaną i renomowaną markę wizjerów elektronicznych

Wizjer elektroniczny Yale to propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych wysoką jakością. System jest bezprzewodowy, dlatego umożliwia wygodne korzystanie z wizjera. Ponadto funkcja nagrywania video oraz zapisywania zdjęć na karcie stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli odległość pomiędzy furtką prowadzącą na Twoją posesję a drzwiami wejściowymi jest znaczna, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych i zainwestuj w wizjer elektroniczny. Wysokiej jakości urządzenia marki Yale są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzą się również podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.