Technologia BiSecur, czyli idziemy z duchem czasu

Kiedyś o możliwości otwierania i zamykania bram garażowych oraz wjazdowych przy pomocy jednego przycisku, bez wysiadania z samochodu można było pomarzyć. Albo zobaczyć cuda technologiczne na ekranie telewizora. W dzisiejszych czasach cuda te, stały się naszą rzeczywistością i już nikogo nie dziwią.

Coraz częściej przestają być luksusem, a stają się standardem. I tak też jest z technologią BiSecur, którą jakiś czas temu wprowadziła firma Hormann, która od lat słynie z wysokiej jakości i nowoczesnych rozwiązań. Rozwiązanie to jest obecnie coraz częściej wybierane, ponieważ niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość między innymi sterowania bramą z dowolnego miejscu. Co to oznacza? Otóż Hormann BiSecur to szereg możliwości, jakie otrzymujemy po skonfigurowaniu urządzeń z odbiornikami BiSecur, dzięki czemu przy użyciu tabletu lub smartfona z dostępem do sieci możemy sterować tymi urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie. Innymi słowy będąc na zagranicznych wakacjach możemy za pomocą jednego kliknięcia włączać w domu lub garażu oświetlenie. Zaletą tego rozwiązania jest chociażby to, że stwarzamy pozory tego, że ktoś jest w domu, co jest jednym ze sposobów zabezpieczenia przed włamaniem.

Sterowanie bramą z urządzenia przenośnego

Jeżeli chodzi o bramy, to Hormann BiSecur pozwala nie tylko na ich zamykanie i otwieranie, ale również ustalenie stanu zaryglowania oraz pozycji bramy. Aby wszystkie te funkcje działały, konieczne jest pobranie dedykowanej aplikacji, w której będziemy się poruszać i sterować bramą, oświetleniem czy też innym skonfigurowanym urządzeniem… Wydaje się, że nie trzeba nikogo przekonywać do zakupu Hormann BiSecur i korzystania z nowoczesnych rozwiązań, jakie ono daje, ponieważ liczne zalety mówią same za siebie. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które często podróżują i chcą mieć możliwość sterowania urządzeniami, w tym bramą z odległych zakątków świata, jak również dla tych, którzy po prostu lubią nowinki technologiczne i chcą aktywnie korzystać z tego, co one oferują.