Pekabex – gotowe domy do zamieszkania

Dlaczego warto wejść we współpracę z Pekabex?

Odpowiedź jest naprawdę bardzo prosta. W naszych projektach stawiamy przede wszystkim na materiały najwyższej jakości. Najnowsze technologie, które są zgodne ze standardami oraz uwzględnianie opracowanego i zatwierdzonego na etapie projektowania harmonogramu, to coś, czego zawsze się trzymamy. Nasz profesjonalizm jest doceniany przez wszystkich klientów, którzy zlecając nam budowę swojego wymarzonego domu jednorodzinnego. Dzięki zastosowaniu elementów prefabrykowanych, szybkość budowy jest nieporównywalna z innymi firmami na rynku. Stosujemy technologię budownictwa prefabrykowanego, która występuje razem z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wentylacji, sterowania inteligentnym domem czy ogrzewania. W naszych realizacjach stawiamy na ponadczasowy i elegancki design, a staranne wykończenie tworzy niesamowity klimat oraz wpływa na wysoką ocenę całego budynku. Tworzymy gotowe domy do zamieszkania, w których będziesz cieszyć się szczęśliwym życiem!

Pekabex – idealne rozwiązanie na inwestorów!

Część naszej oferty jest specjalnie dedykowana inwestorom instytucjonalnym, a jest to oczywiście budownictwo jednorodzinne. Przedsiębiorcy, którzy posiadają nieruchomości gruntowe lub po prostu, chcieliby wejść z nami we współpracę, zapraszamy do kontaktu. Umożliwiamy wybudowanie osiedli domów jednorodzinnych, które można następnie sprzedać Klientom indywidualnym. Projektowanie, dostawa i montaż elementów prefabrykowanych, to rzeczy, w których się specjalizujemy już od wielu lat. Posiadamy ogromną liczbę zadowolonych Klientów, jak i Inwestorów, którzy po współpracy z nami, są zadowoleni oraz polecają nas innym. Pomagamy przeprowadzać inwestycje z użyciem nowoczesnych technologii budowlanych oraz świadomie wspieramy rozwój naszych Partnerów. Nasz zespół profesjonalistów, czyli inżynierowie, projektanci oraz specjaliści od analizy, budownictwa i doradztwa biznesowego, jest do Państwa dyspozycji przez cały czas. Odpowiedzą na każde pytanie, nawet te najbardziej problematyczne, doradzą i będą wspierać przez cały proces budowy.

Pekabex – budowa mieszkań tylko u nas!

W naszych projektach budowa mieszkań stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i najwyższa jakość. Ważne jest dla nas również, aby być jak najbardziej przyjaznym środowisku. Budowa mieszkań jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ w tych mieszkaniach będą mieszkać ludzie przez wiele, wiele lat. Istotny jest dla nas wybór odpowiedniego i atrakcyjnego gruntu pod planowaną inwestycję. Funkcjonalność osiedla, komfort mieszkań oraz wprowadzanie innowacyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań z troską o ochronę środowiska naturalnego, to aspekty, na które zwracamy szczególna uwagę podczas projektowania i realizacji. Nasze inspiracje czerpiemy ze Skandynawii, ponieważ tam liczy się przede wszystkim trwałość i komfort mieszkań. Dzięki zastosowaniu innowacji technologicznych, jesteśmy w stanie budować bezpieczniej i szybciej. Uzyskujemy w ten sposób w konkurencyjnym czasie, miejsca do zamieszkania, które charakteryzują się funkcjonalnością.