Odśwież gniazdka i wyłączniki z serią Impresja

Ospel to marka wyróżniająca się na tle producentów osprzętu elektrycznego. Firma ta dla o to, aby iść z duchem czasu, proponując coraz to ciekawsze rozwiązania. Produkty marki Ospel ewoluują pod względem designu i nie tylko.

Dynamiczny rozwój marki Ospel

Firma ta jest obecna na rynku od sześćdziesięciu lat, zdążyła wkroczyć już na zagraniczne rynki zbytu. Marka jest rozpoznawalna w krajach takich jak Niemcy, Rosja, czy Wielka Brytania. Gniazdka takie jak Ospel Impresja lub Akcent to prostota i lekkość. Uniwersalny charakter, a także nowoczesność. W ofercie firmy znajdziemy gniazda dopasowane do każdej potrzeby. Są to między innymi gniazdka z serii Aria: telefoniczne i komputerowe w wersjach pojedynczych oraz podwójnych. Znajdziemy także regulatory temperatury oraz wyłączniki pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne. Nie zabraknie także przydatnych w wielu miejscach publicznych wyłączników zwiernych oraz ściemniaczy.

Ospel Impresja

Wielu klientom szczególnie przypadła do gustu seria Ospel Impresja. Jest ona niezwykle bogata pod względem designer’skim. Znajdziemy tu wybór kolorów i szczegółów, który pozwoli dopasować gniazdka i wyłączniki zarówno do ciepłych jak i chłodnych kolorystycznie przestrzeni. Dostępne są obudowy metalowe oraz szklane w wielu barwach. Znajdziemy tu nie tylko klasyczną czerń, szarość, czy biel. Barwy dostępne w tej linii produktów także limonka oraz śliwka. W serii Impresja napotkamy na doskonałe udogodnienie umieszczone w najnowszych wyłącznikach.

Mowa tu o podświetleniu, które pozwala szybciej odnaleźć wyłącznik w ciemnościach, szczególnie w dużych pomieszczeniach. W tej serii znajdziemy gniazdka standardowe, komputerowe. telefoniczne, głośnikowe oraz nowoczesne wyłączniki. Osprzęt Ospel słynie z łatwości montażu oraz użytkowania. Duże klawisze sprzyjają łatwej obsłudze, a opływowy kształt jest przyjemny w dotyku i nowoczesny.

Gniazdka Impresja, podobnie jak inne serie tego producenta cechują bardzo dobre wykonanie. Ich ogromną zaletą jest szczelność, potwierdzona przez liczne testy i certyfikaty. Dzięki temu gniazdek tych można używać także w zapylonych, zakurzonych miejscach, a nawet takich, gdzie znajduje się wilgoć.