MC-Bauchemie numer jeden na rynku!

Czym są hydroizolacje w budownictwie?     

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne rozwiązania, które oszczędzą pieniądze oraz czas. Posiadamy klasyczne, grube powłoki bitumiczne, a także polimerowe, „zielone” bariery hydroizolacyjne. Czym jest powłoka bitumiczna modyfikowana polimerami (PMBC)? Jest to bezspoinowe, elastyczne i trwałe rozwiązanie hydroizolacyjne, a to wszystko zawdzięcza grubym powłokom bitumicznym z gamy Nafuflex. Hydroizolacje w budownictwie są bardzo istotne, ponieważ jest to profesjonalny system izolacji, który zapewnia odpowiedni rodzaj długotrwałej ochrony przed wilgocią i wilgocią podciąganą.    

Ochrona przed wilgocią a hydroizolacje w budownictwie      

Jak zostało wspomniane wcześniej, tylko niezawodny system hydroizolacji w budownictwie jest w stanie zapewnić współmierny rodzaj długotrwałej ochrony przed wilgocią. Grube powłoki bitumiczne MC chronią Cię przed tym zawodowo. Idealnie dopasowują się do podłoża lub gruntu i co warto jeszcze wspomnieć to to, że za pomocą bitumu modyfikowanego polimerami można prosto, szybko i niezawodnie uszczelnić lekkie wały i przyczółki. Nafuflex został unowocześniony do stosowania natryskowego, zarówno techniką airless, jak i pompami spiralnymi. Jest to niesamowicie ekonomiczne oraz oszczędza nam bardzo dużo czasu. Dzięki temu duże powierzchnie w mgnieniu oka zaopatrzymy w membranę hydroizolacyjną.    

Szybkość działania jest niesamowicie ważna!     

Napięty harmonogram, niesprzyjająca pogoda oraz wysoka presja czasu to rzeczy, które są znane każdemu z wykonawców. Podczas pracy w takich warunkach klasyczne systemy hydroizolacje w budownictwie osiągną swoje granice. Każdej osobie korzystającej z tego typu produktów polecamy obeznać się z alternatywnymi materiałami hydroizolacyjnymi jak np. reaktywne masy uszczelniające z rodziny produktów Expert Proof. Są to materiały bez bitumu, ale jednocześnie bardzo plastyczne i elastyczne. Schną bardzo szybko, a już po kilku godzinach są odporne na deszcz.