Jakie są modne płytki w 2022 roku?

W roku 2022 roku dekoratorzy wnętrz stawiają na płytki, które prezentują odważne kolory, trójwymiarową strukturę i różnorodne kształty. Specjaliści z zakresu architektury zwracają uwagę na wygląd i chętnie próbują nowych rozwiązań wnętrzarskich. Poniżej prezentujemy najnowsze trendy. Zastosuj się do nich, a sam nie poznasz swojego domu po remoncie.

Płytki marmurowe

W naszym artykule nie mogło zabraknąć płytek marmurowych. To modne płytki łazienkowe i kuchenne. Kamień ten jest niezwykle szlachetny, dlatego pięknie się prezentuje wszędzie tam, gdziekolwiek jest stosowany. Zalecany również przy komponowaniu blatów kuchennych i parapetów. Producenci oferują zarówno płytki wielkoformatowe, jak i małoformatowe. Taki wybór sprawia, że każdy klient znajdzie propozycje spełniającą potrzeby. Szeroki wybór płytek umożliwia utworzenie własnej mozaiki.

Modne płytki łazienkowe

Na naszej liście nie może zabraknąć płytek typu ceramika domino marbel. To tradycyjne płytki ręczne wykonywane. Płytki tego typu są dostępne na stronie modnepłytki.pl oraz przekonują dobrym wykonaniem i atrakcyjną ceną. To szczególna kolekcja, która spełnia oczekiwania osób, lubiących zarówno elegancję, jak i praktyczność. Najczęściej są one pokrywane wyjątkową glazurą, co sprawia, że każda płytka prezentuje głębie koloru. Początkowo takie płytki wprowadzone na rynek były brane pod uwagę jedynie przy wykańczaniu małych powierzchni. Natomiast teraz te płytki są chętnie wybierane do wykończenia łazienki.