Inżynier budowy — praca dla lidera budowlanki

Budimex S.A. to miejsce pracy dla najbardziej wymagających oraz ceniących się pracowników — największa spółka w branży budowlanej w Polsce o międzynarodowym zasięgu oraz inwestycjach. Działamy w całej Polsce, rekrutujemy w każdym województwie, już dzisiaj możesz do nas dołączyć i pracować jako inżynier budowy z najlepszym wyposażeniem oraz ciągłym rozwojem.

 

Budimex — aktywne oferty pracy na stronie

 

Na naszej stronie dostępne są wszystkie aktualne ogłoszenia o wakacie na stanowisku inżyniera budowy w całej Polsce — jeśli akurat takich nie ma to zapraszamy to przesłania dokumentów aplikacyjnych na nasz adres mailowy. Odezwiemy się, gdy tylko pojawi się oferta dostosowana do Ciebie. Inżynier budowy, praca w międzynarodowych warunkach, musi spełniać podstawowe wymagania — przede wszystkim wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa, inżynierii środowiska, instalacji lub pokrewnych kierunków. Nasze inwestycje dotykają różnych sektorów budowlanki, więc zapotrzebowanie jest wszechstronne.

 

Atutem będzie posiadanie prawa jazdy, dyspozycyjności oraz mobilności — planowanie i zarządzanie zespołami wymaga często wyjazdów od inżyniera budowy. Praca w naszej firmie opiera się na warunkach kontraktowych FIDIC, międzynarodowych ustaleniach odnośnie zatrudniania w budowlance. U nas, wykorzystując wiedzę ze studiów oraz możliwości, które Ci dajemy, będziesz nadzorował pracę jako kierownik budowy. Ważne dla na jest też potwierdzenie Twoich kompetencji, m.in. przez wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane przy realizacji różnego typu inwestycji. 

 

Inżynier budowy — praca w dogodnych warunkach

 

Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości pracy czy wymiany zagranicznej to tylko podstawowe profity w naszej firmie. Zapewniamy równe szanse — każdy kierownik budowy zostanie poddany przygotowanemu onboardingowi oraz szkoleniom, które podwyższą poziom kompetencji interpersonalnych czy menadżerskich. Gwarantujemy ubezpieczenia zdrowotne, na życie oraz możliwość rozwoju w dynamicznej firmie.