Hormann Liftronic – napęd do bram garażowych

Tak jak nie ma tylko jednego rodzaju bram garażowych, tak samo nie ma wyłącznie jednego napędu, który montowany jest w każdej bramie. Możliwości technologiczne sprawiają, że do wybór mamy całkiem duży. Prawdą jest jednak, że większość z nas niekoniecznie ma rozeznanie w tym temacie i w efekcie, kiedy przychodzi do kupna napędu, nie wiemy na jaki się zdecydować.

Jest to oczywiście zrozumiałe, szczególnie przy ogromnym dynamizmie rynku, z jakim mamy do czynienia. Na szczęście w razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możemy liczyć na pomoc fachowców, a w tym wypadku pracowników firmy Hormann, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą napędów do bram garażowym i tym samym wszystkie zagadnienia z nim związane, mają w jednym palcu. Dlatego zamiast tracić czas na szukanie informacji na forach internetowych, które na dodatek mogą wprowadzać w błąd, to skontaktuj się pracownikami firmy Hormann i zdobądź rzetelne informacje…

Cichy i niezawodny napęd Liftronic

Jeden z napędów, który jest godny polecenia to Hormann Liftronic. Wyposażony jest on w bardzo cichy mechanizm pasa zębatego, dzięki czemu otwieranie oraz zamykanie bramy odbywa się praktycznie bezgłośnie… Osoby które miały już kiedyś bramę z napędem, tyle że był to napęd łańcuchowy to wiedzą, że trzeba było go regularnie smarować i oliwić. W przypadku napędu Hormann Liftronic, który nie jest napędem łańcuchowym ten obowiązek odpada i nie trzeba w żaden sposób takiego napędu konserwować. Ponadto, to co jest istotne ze względów bezpieczeństwa, to funkcja automatycznego zatrzymywania się bramy w momencie, gdy napotyka ona na jakąś przeszkodę… A co z montażem? To kolejna zaleta napędu Hormann Liftronic, ponieważ wystarczy wykonać kilka prostych czynności, aby napęd został zamontowany i zaczął prawidłowo działać. Ten rodzaj napędu idealnie będzie się sprawdzał w dowolnej bramie garażowej segmentowej oraz uchylnej. Zamontuj i ciesz się z wygody, jaką daje to niewielkie urządzenie!