Hormann hs4, czyli nadajnik czterokanałowy

Tworzyć i oferować produkty, które będą wpływały na wygodę i komfort użytkowania to nasz priorytet. A nic nie daje większej satysfakcji niż zadowolenie klientów, którzy polecają nasze produkty innym. I zgodnie z tą maksymą, jakiś czas temu na rynek wprowadziliśmy wysokiej jakości nadajnik czterokanałowy.

Dzięki niemu zapomnimy, czym jest denerwowanie się i szukanie kluczy, które ukryły się na samym dnie torebki lub zawieruszyły się w jednej z kieszeń. Posiadając pilot Hormann hs4 aż cztery rodzaje wejść będziemy mogli sterować jednym urządzeniem. Brzmi zachęcająco? W takim razie nie czekaj, tylko zamów pilot i ciesz się jego funkcjonalnością… Zastanawiasz się co będziesz mógł otworzyć za pomocą takiego pilota? To już zależy wyłącznie od Ciebie i tego, jak zaprogramujesz zakupiony przez siebie nadajnik. Z powodzeniem może on otwierać i zamykać bramy garażowe, ale jeśli posiadasz tylko jeden garaż, to pod pozostałe przyciski możesz zaprogramować bramę wjazdową na posesję, furtkę oraz drzwi wejściowe. Dzięki temu, nie wychodząc z domu, a jedynie wciskając konkretny przycisk, będziesz mógł wpuścić na teren posesji gości, którzy będą oczekiwali przed furtką.

Zalety pilota czterokanałowego

Podchodzisz do elektroniki z rezerwą, bo obawiasz się o awaryjność? Z Hormann hs4 temat ten nie ma racji bytu. Nowoczesna technologia i precyzja wykonania sprawia, że wszystko działa jak w przysłowiowym zegarku. Co ważne, w dowolnym momencie możesz zmienić zaprogramowane urządzenia lub dodać nowe, jeżeli wcześniej nie wszystkie przyciski miały przypisane urządzenie… Jeżeli chodzi o cenę, jaka wynika z eksploatacji, a konkretnie ze zużycie prądu to jest ona minimalna, ponieważ napędy pobierają bardzo mało energii. A zatem z pewnością tego nie odczujemy. Poza rachunkiem za prąd musimy jeszcze wliczyć zakup baterii do pilota, ale konieczność wymiany jest średnio raz na dwa lub trzy lata. Jednym słowem poza jednorazowym kosztem zakupu nadajnika, praktycznie nie ponosimy większych odczuwalnych kosztów.