Antybakteryjne ścianki giszetowe

Wielokrotnie byliśmy w pomieszczeniach, gdzie znajdowały się ścianki giszetowe, ale bardzo możliwe jest to, że aż do teraz nie mieliśmy pojęcia o istnieniu takich ścianek. A są one nieocenione w miejscach użyteczności publicznej, szczególnie w publicznych toaletach. Dlaczego warto się na nie zdecydować i jakie są ich największe zalety? 

Stabilna konstrukcja z powłoką antybakteryjną

W toaletach użyteczności publicznej niezbędne są ścianki, które pozwolą odgrodzić jedną toaletę od drugiej, zapewniając przy tym intymność. Doskonałym sposobem na odgrodzenie są ścianki giszetowe. Materiał, z którego są wykonane, jest bardzo wytrzymały, a cała konstrukcja stabilna. Warto też dodać, że ścianki pokryte są specjalną powłoką antybakteryjną, która ułatwia utrzymanie toalet w należytej czystości. Decydując się na ściankę giszetową, wchodzi się w posiadanie produktu, który wyposażony jest w okucia, gałkę, zawiasy, nóżki i blokadę umożliwiająca zamknięcie jest od środka. Ścianki, o których mowa, świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których panuje podwyższony poziom wilgotności, a zatem na przykład na basenach. 

Szeroki wybór ścianek giszetowych

Ścianki giszetowe dostępne są w bogatej kolorystyce, dzięki czemu idealnie można dopasować je do wnętrza, w jakim znajdą zastosowanie, bo poza toaletami można się z nimi spotkać także w przebieralni. Wtedy warte rozważenia jest to, aby umieścić na nich grafikę, na przykład logo firmy. Jesteś zainteresowany zakupem ścianek giszetowych? A może szukasz również wytrzymałego blatu do łazienki? Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie! Zapewniamy szybką wysyłkę i super ceny! W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeby doradztwa jesteśmy do Twojej dyspozycji!